Top 5 Android Pomoc i wskazówki do dyskusji

Top 5 Android Pomoc i wskazówki do dyskusji

Szukasz pomocy na swoim urządzeniu z Androidem? Jeśli nie masz wystarczającej liczby zajęć i potrzebujesz terminowych wskazówek od osób korzystających z tego samego telefonu co ja, platforma Android jest dobrym wyborem. Są użytkownicy, którzy lubią dostosowywać telefon, wyróżniać nieokreślone aplikacje, instalować niestandardowe ROM-y i wiele więcej.

Aby rozpocząć, przeglądaj najlepsze fora Androida w Internecie.

Platforma Android na sztuczki i sztuczki na smartfona

Czy znalazłeś urządzenie do wyszukiwania pomocy, wskazówek na temat świetnych aplikacji lub aktualizacji? Często można znaleźć fora na Androida.

To forum zawiera przydatne informacje, w tym wskazówki dotyczące bardziej efektywnego korzystania z telefonu lub tabletu. Następujące fora na Androida to świetna strona na telefony i tablety z Androidem w Internecie.

Jako bonus, wiele z tych forów ma powiązane blogi. Możesz zasubskrybować kanał informacyjny lub biuletyn i być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami na temat Androida.

1.  Platforma Android

Forum Androida ma świetne ogólne forum na tematy związane z Androidem, z tablicami na podstawowe urządzenia. Obejmuje telefony, tablety, akcesoria do noszenia i pudełka TV.

Ale nie tylko sprzęt. Możesz również znaleźć tablice pomocy technicznej dla aplikacji i gier. Jeśli masz problemy z konkretną aplikacją, możesz udostępnić komunikat o błędzie, aby uzyskać informacje o problemie. W międzyczasie możesz również udostępnić niestandardową aplikację, aby uzyskać recenzje.

Forum Androida zapewnia również aplikację mobilną, która wykorzystuje temperaturę, dzięki czemu możesz być w kontakcie z urządzeniem z Androidem.

2.  Forum programistów XDA

Programiści XDA mają długą historię, a nawet ingerują w system Android. Następnie są hacki i niestandardowe ROM dla urządzeń z systemem Windows Mobile. Jednak wraz z pojawieniem się Androida i wycofaniem istniejącego systemu Windows Mobile platforma w dużej mierze przeszła na Androida.

Android jest często hakerem opartym na AOSP, spersonalizowanych aplikacjach, wskazówkach, sztuczkach i niestandardowych ROMach. Znajdziesz tablice dla prawie wszystkich telefonów i tabletów z Androidem, które zawierają jasne instrukcje dla prawdziwych urządzeń.

Jeśli interesuje Cię rootowanie, hackowanie i flashowanie ROM, potrzebujesz Forum programistów XDA. Forum ma również blogi, które są regularnie aktualizowane, aby zwrócić na siebie uwagę. Przydatny do znajdowania wiadomości o ostatnich wydarzeniach.

3.  Centralne forum Androida

Android Central to ogromna fanatyczna strona internetowa dla Androida, a popularne forum Android Central obejmuje większość urządzeń, jakie możesz sobie wyobrazić.

Ta usługa jest bardzo popularna. Większość forów dyskusyjnych Android Central ma nowe posty w ciągu ostatniej godziny. Chociaż Android Central nie jest tak techniczny jak programiści XDA, nadal jest najlepszy. Obejmuje także aktualności, oferty Amazon Maison Prime oraz rynki, na których konsumenci mogą kupować, sprzedawać lub handlować urządzeniami z Androidem.

Jest również duży, więc pierwsza wizyta wymaga czasu. Forum Android Central to prawie kompletna strona internetowa.

4.  Droid Forum

Podobnie jak staromodna rada, Droid Forums prowadzi oprogramowanie forum i wyświetla wiadomości oparte na stylu.

Wiele się dzieje, od połączeń specyficznych dla urządzenia do połączeń specyficznych dla platformy (Fire OS, Android lub AOSP itp.) I dyskusji operatora. Istnieje również wiele czatów dla aplikacji, plotek, nowości technicznych i frustracji.

Potrzebujesz wsparcia dla swojego urządzenia? Platforma Droid to kolejna platforma dla telefonów z Androidem, ze świetną społecznością wsparcia technicznego.

5 Grup dyskusyjnych programistów Androida w Google

Programiści Google to świetny sposób, aby dowiedzieć się, co jest nie tak z Twoją aplikacją w przyszłości.

Jak sama nazwa wskazuje, ta aplikacja na Androida służy jako społeczność dla programistów aplikacji. Grupa ma konkretny cel „, aby omówić rozwój aplikacji Android przy użyciu Android SDK. Do rozwiązywania problemów z aplikacją, wskazówki i strategie wdrożeniowe, aby zwiększyć szybkość i wygodę użytkowników swojej aplikacji GET .

Platforma Android Kod aplikacji na Androida jest koniecznością, jeśli chcesz  go uruchomić .

Kolejne miejsce do dyskusji online na temat Androida

Te seminaria wydają się dziś trochę staromodne. To jest naprawdę niesamowite. Wiele rzeczy wciąż istnieje na Androidzie. Jednak tablice rozłączające w stylu retro nie są jedynym sposobem na znalezienie wysokiej jakości czatu na Androida.

Media społecznościowe mogą również pomóc, jeśli szukasz aplikacji, hacka lub pamięci ROM.

Grupa Facebook Android

Większość witryn z Androidem ma strony na Facebooku, ale co z grupami? Ta strona dyskusji na Facebooku wymaga subskrypcji, ale po zalogowaniu się przypomina forum.

Na Facebooku zobaczysz dwie grupy Androida:

  • Android Official : Jak sama nazwa wskazuje, jest to oficjalna obecność Facebooka na Androida.
  • Obsługa Androida / Firestick : jeśli masz problemy z urządzeniem z Androidem, telewizorem lub urządzeniem Fire TV, przejdź tutaj.

Android jej Twitter

Na Twitterze są miliardy użytkowników, więc znalezienie właściwej rozmowy jest trudne. Sekretem tego jest hash tag. Android Twitter konta powiązanego z tym mandeora ( jak pokazano na rachunkach na platformie) hash  markera #Android do wykorzystania  czasu do oszczędzania dla Ciebie.

Użyj go podczas publikowania lub wyszukiwania pytań, aby pomóc ludziom znaleźć rozwiązanie. Niewątpliwie pomoże ci znaleźć odpowiednich ludzi na Twitterze.

Podsieć systemu Android

Możesz użyć Reddit do jednej z największych witryn w Internecie, aby uzyskać bardziej tradycyjne doświadczenia na forum. Poniżej znajdują się podkomponenty, które służą jako dedykowana platforma Android dla nowych użytkowników i weteranów.

Zalecamy rozważenie następujących kwestii:

  • r / Android : Znajdź typowe rozmowy i poprawki Androida
  • R / Android Gaming: standardowa platforma do gier na Androida do czatu i rekomendacji
  • r / androidapps : platforma aplikacji na Androida do rekomendacji, raportów o błędach i innych dyskusji na temat aplikacji
  • R / AndroidDev : Świetne przejęcie dla wszystkich zainteresowanych lub aktywnie zaangażowanych w tworzenie aplikacji.

Czy jesteś pewny , że nie zrobić  , nauczyć się korzystać z witryny redadita przewodnik View  .

Najlepsza platforma Android w Internecie

Wprowadziliśmy najlepsze forum dyskusyjne na temat Androida w Internecie, obejmujące wszystkie aspekty zainteresowania Androidem. Te trzy sieci społecznościowe są również obecne na Androidzie. Innymi słowy, nie powinieneś pozostać w kontakcie z użytkownikami Androida, dopóki masz dostęp do sieci.

Szukasz czegoś konkretnego na forach Androida, ale nie masz czasu na przeszukiwanie wszystkich trik-traków osobiście? Forum  w wyszukiwarce za pomocą  wyszukiwania, co chcesz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *