Rywalizacja z 8 problemami z kodowaniem, które mogą zarabiać pieniądze lub pracować

Rywalizacja z 8 problemami z kodowaniem, które mogą zarabiać pieniądze lub pracować

Rywalizacja z 8 problemami z kodowaniem, które mogą zarabiać pieniądze lub pracować

Kogo wolisz jako programisty? Czy czekasz na telefon, aby sprawdzić swoje umiejętności lub wysłać ciągłe podsumowanie, biorąc udział w wyzwaniu testu na żywo?

W tym miejscu można otworzyć więcej drzwi poprzez programowanie konkurencyjne poprzez konkursy i wyzwania. Dobra wiadomość jest taka, że ​​najlepsze firmy stały się fanami. Śledź więc problemy związane z kodowaniem pieniędzy lub pracy i zakończ swoją karierę już dziś.

1.  Ranga hakera

Najlepsze firmy  wynajmujące : Adobe, Booking.com, Dell, LinkedIn, Redhat, Uber

HackerRank może pochwalić się 5 milionami programistów, którzy mają do tej pory ponad 21 milionów problemów z kodem. Platforma bada technologie z wykorzystaniem algorytmicznych wyścigów, uczenia maszynowego lub niekończącego się strumienia sztucznej inteligencji.

HackRank ma cztery główne obszary:  trening, wyścig, zatrudnienie i ranking .

Rozwiąż problemy z kodem w sekcji Konkurs   i złóż podanie o pracę za pośrednictwem hackerrank .

Czy chcesz po prostu cieszyć się?  Sponsorowana spardhesaha dużych firm technologicznych hekararamka wiele regularny pieniężnych dla hakerów postępowania  .

2.  Topcoder

Liderzy zatrudnienia:  IBM, Google, eBay, Softbank, Nvidia

Topcoder jest wiodącą na świecie platformą crowdsourcingową dla wszystkich osób zaangażowanych w projektowanie wizualne, rozwój kodu i projekty związane z nauką danych. Społeczność Topcoder jest kwestionowana przez niektóre z najlepszych marek na świecie. Strona organizuje internetowe i regionalne konkursy kodowania w większości miast.

Przejdź do strony głównej, aby zapoznać się jednoczesnym przetwarzaniem,  przygotowaniem i grami. Różne konkursy mogą mieć różne nagrody. Klienci, którzy wybiorą zwycięzców, mogą również wybrać firmy.

3.  HackerEarth

Najlepsze w kategorii:  Myśliciel, Amazon Maison, Cent Accenture, Walmart Lab, IBM, Intuition. 

W 2018 r hekaraarthane pierwszy  sukces żeńskiej międzynarodowych haker  tone gospodarze wykonane . Luka płci informatyka napełniania visamateci aby rozwiązać Dama z padającego  jeden. Kobiety-programiści tworzą aplikacje i narzędzia oparte na czterech tematach: zdrowie i bezpieczeństwo kobiet, niezależność finansowa, wpływ społeczny i zmiany.

Czekamy na rejestrację wkrótce, jeśli to wydarzenie w tym roku. Zespół, który wygrał główną nagrodę w ubiegłym roku, wynosił 5500 $ i został zatwierdzony przez branżę. Kliknij poniższe linki, aby uzyskać dźwięk kobiecych hakerów i inne wyścigi przez cały rok.

4.  Umiejętności Lanza

Najlepsi kupcy:  Amazon Maison, Bosch, Thoughtworks, Social Generale.

Skilenza to kolejna konkurencyjna platforma programowania i wynajmu, która pochodzi z Indii. Tutaj możesz skupić się na technologii i zaangażować się w określone społeczności. Firmy mogą projektować własne strony i współpracować z tymi społecznościami w celu rozwiązania problemów z kodowaniem.

Jako programista możesz podkreślić swoją wydajność w konkursie i przyciągnąć odpowiednią firmę.

5.  Pod względem kodu

Wiodące firmy:  Apple Moment, Andela, Cent Accenture.

Słowa kodowe mogą naruszać warunki biznesowe. Słowa to specyficzne ćwiczenia kodujące, które mają na celu wykreowanie twojego języka lub określonych umiejętności. SAP jest generowany przez społeczność użytkowników. Rozwiąż je i zakończ porządek w społeczności. I możesz zwrócić uwagę na łowcę głów.

CodeWorks jest bezpłatny, ale  CodeWorks  korzysta z technologii RAID , platformy subskrypcji, która oferuje więcej funkcji i korzyści każdemu, kto tego chce , na przykład przenoszenie reklam bez reklam i dostarczanie większej ilości zasobów serwerowych do programu.

 Pamiętaj, że następujące kody są częścią  kwalifikacji . Ta ostatnia to platforma SaaS, z której firmy mogą korzystać, aby zdobywać wielkie talenty.

6.  Bajty kodera

Najlepsze firmy:  Deloitte, PwC, HBO, Logmin.

Kodujesz nadchodzącą rozmowę o pracę lub obóz rekrutacyjny? Coderbite oferuje wyzwania kodowania i kursy modułowe. Na przykład możesz wziąć 12 lekcji na temat programowania pytań i algorytmów w poprzednim wywiadzie dla Google. Teoria przebiega od prostych do trudnych do kodowania wyzwań.

Obudowa kodowania zawiera 10 języków programowania. Na koniec sprawdź oficjalną decyzję i odpowiedź na najlepsze rozwiązanie. To porównanie pozwala porównać technologię z najlepszymi praktykami branżowymi.

7.  Codechef

Wiodące firmy:  OWS, Samsung, Alibaba Cloud.

CodeChef to konkurencyjna, niekomercyjna platforma kodowania non-profit. Zachęcamy jednak światową społeczność programistów do korzystania z praktycznych problemów tej witryny i konkurencji. Codechef organizuje trzy konkursy  miesięcznie : Long ChallengeCook-offLunchtime . Dłuższe wyzwanie trwa 10 dni, a pozostałe dwa są krótsze. Użyj CodeChef IDE i wybierz jeden z ponad 35 języków programowania.

Nagroda w tym konkursie kodowania wynosi 700 USD dla społeczności światowej i może obejmować inne darmowe gry. SNACKDOWN 2019  może dziś rozpocząć międzynarodowy konkurs programistyczny.

8.  Codeine Game

Czołowe wiodące firmy:  Warner Brothers, EA, Nintendo, Adobe, Bank of America

Ta lista może być najbardziej zabawnym kodowaniem i wypożyczaniem. Zamiast rozwiązać problem z kodowaniem, spróbuj wypróbować kod gry na innym koderze. Pomyśl o tym jako o hackerze opartym na grze. Zacznij od internetowego IDE, które otrzymałeś w związku z ogłoszeniem misji. Wszystkie gry zakodowane w trybie jedno- i wieloosobowym są podstawowe. Każde wejście wymaga kodu, aby otrzymać nowe dane wejściowe, a prawidłowe zachowanie jest wyprowadzane.

Spróbuj bez konta. Obsługiwanych jest ponad 25 języków. Skorzystaj z poniższych łączy, aby rozwiązać zagadki lub rozwiązać zagadki sponsorowane i przesłać wymarzoną pracę do najlepszych firm.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *