Możesz teraz używać pakietu Microsoft Office dla urządzeń mobilnych

Możesz teraz używać pakietu Microsoft Office dla urządzeń mobilnych

Możesz teraz używać pakietu Microsoft Office dla urządzeń mobilnych

Microsoft wydał nową zintegrowaną mobilną aplikację biurową. Pakiet Office Basic integruje  Cię z aplikacją i programem PowerPoint w  aplikacjach Microsoft Office , Word, Excel . Teraz dostępny za darmo, z publiczną recenzją na Androidzie i iOS.

Microsoft poważnie podchodzi do urządzenia mobilnego

Microsoft PC jest synonimem. Ponieważ Windows jest najczęściej używanym stacjonarnym systemem operacyjnym. A w przypadku Microsoft, który nie konkuruje z Androidem i iOS w dziedzinie mobilnej, tylko te linki są wzmocnione.

Ale w ostatnich latach Microsoft próbował uczynić go bardziej przyjaznym dla urządzeń mobilnych. Dzięki mobilnym wersjom Worda, Excela i PowerPointa firma z przyjemnością wypuszcza aplikacje na Androida i iOS. A teraz zebrał wszystkie trzy.

Microsoft uruchomił aplikację mobilną w biurze

Microsoft Biuro Aplikacje mobilne biuro aplikacje blog poczta  uruchomienie . Firma postrzega biuro jako „nową wizję sposobu korzystania z telefonu przez biuro” oraz „nową aplikację na tyle ambitną, by zadzwonić do biura”.

Biura mobilne są zawsze tworzone z użytkownikami mobilnymi. Dlatego Microsoft jest zoptymalizowany do użytku mobilnego poprzez „integrację istniejących aplikacji mobilnych Word, Excel i PowerPoint w jedną aplikację”.

Każdy, kto korzystał z tych aplikacji pakietu Office, natychmiast otrzyma powiadomienie. Microsoft wepchnął je do aplikacji. Innymi słowy, możesz cieszyć się zintegrowanym doświadczeniem podczas korzystania z funkcji mobilnych.

Integrując istniejące aplikacje w jedną, możesz „skonsolidować wszystkie dokumenty biurowe, zmniejszyć potrzebę przełączania się między wieloma aplikacjami i zmniejszyć przestrzeń używaną przez aplikacje”. W porównaniu do wielu zainstalowanych aplikacji

Jak przetestować pakiet Microsoft Office w smartfonie

Aby przetestować aplikację mobilną Office, odwiedź 10 000  dwóch stron  i postępuj zgodnie z instrukcjami. Niestety, Apple ograniczyło swoje publiczne podglądy do 1,5 użytkowników, więc użytkownicy iOS, którzy jeszcze go nie pobrali z pakietu Office, będą musieli poczekać, aż będzie w pełni publiczny.

Nowa aplikacja Office wygląda świetnie dla aplikacji, które są nadal publiczne. A może nawet lepiej. Jednak wiele osób woli opcję pakietu Microsoft Office. Jest to  jedna z najlepszych bezpłatnych opcji pakietu Microsoft Office .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *