Łatwo konwertuj na dowolny plik 5 darmowy konwerter audio

Łatwo konwertuj na dowolny plik 5 darmowy konwerter audio

Łatwo konwertuj na dowolny plik 5 darmowy konwerter audio

Częstotliwość konwertowania plików audio na alternatywne formaty jest niesamowita. Różne odtwarzacze MP3 mają różne wymagania. Niektóre aplikacje mogą wymagać jedynie kompresji rozmiarów rekordów do pracy w określonym formacie lub mogą być wymagane do wysłania lub przesłania wiadomości e-mail do usług w chmurze.

Bez względu na przyczynę sieć może pomóc. Istnieją dziesiątki plików audio do konwersji, z których każdy ma inne funkcje i jest tworzony w różnych przypadkach użycia.

Chcesz wiedzieć więcej? Kontynuuj czytanie, aby znaleźć najlepsze internetowe narzędzie do konwersji audio, którego możesz użyć do natychmiastowej konwersji formatów.

1.  Spać

Jamzar jest używany jako wielofunkcyjne narzędzie do konwersji plików od 2006 roku. Możesz konwertować pliki audio, pliki tekstowe, pliki wideo i pliki obrazów. Ogółem   wsparcie formatu inny plik niż 1200 .

Dostępne są wszystkie standardowe formaty audio, w tym 3GP, AAC, FLAC, IMY, M4A, MID, MP3, MP3, MXMF, OTA, XMF, RTTTL, RTX i WAV.

Zamzar jest darmowy, ale ma swoje ograniczenia. Maksymalny rozmiar pliku, który można przesłać, to 150 MB. Możesz jednak konwertować nieograniczoną liczbę plików i do 25 plików audio jednocześnie.

Podczas konwersji pliku Zamzar przechowuje plik na własnym serwerze przez 24 godziny. Jeśli nie pobierzesz go na czas, musisz go ponownie przekonwertować. W przypadku bezpłatnych użytkowników serwer Zamzar może obsłużyć maksymalnie 5 GB.

Jeśli potrzebujesz więcej plików do przesłania i miejsca na serwerze, możesz zapisać się na płatny abonament. Zaczynają od 9 USD miesięcznie.

2.  Konwerter audio online

Internetowe narzędzie do konwersji audio jest idealne dla osób pracujących nad zbiorami muzycznymi. W ramach procesu konwersji możesz zmienić metadane pliku, w tym nazwę utworu, wykonawcę, tytuł albumu, rok wydania i gatunek.

Istnieje siedem różnych formatów plików  obsługujących potrzeby konwersji audio  .

MP3, WAV, M4A, FLAC, OGG, MP3 i AMR. Konwerter audio online może konwertować pliki audio na dzwonek iPhone’a w formacie MPEG-4.

Inne funkcje pomagają rozjaśnić twoją aplikację internetową. Na przykład można wybrać cztery ustawienia jakości (64 kb / s, 128 kb / s, 192 kb / s i 320 kb / s), ustawić częstotliwość próbkowania i zdecydować, czy plik wyjściowy ma być wysyłany w trybie mono czy stereo.

Istnieją również niektóre włączniki / wyłączniki, takie jak wyciszanie, wyciszanie, tryb szybki, usuwanie głosu i odtwarzanie do tyłu.

Możesz konwertować lokalne pliki audio oraz pliki z Dysku Google i Dropbox.

3. I-  konwersja

Konwersja skierowana jest do osób, które muszą edytować pliki audio. Konwersja audio jest dostępna w  13 formatach plików .

Obsługiwane pliki to WAV, WMA, MP3, OGG, AAC, AU, FLAC, M4A, MKA, AIFF, OPUS i RA), ale istnieją również narzędzia do wspólnego cięcia plików audio.

Aplikacja ma więcej opcji jakości niż internetowy konwerter audio. Dostępnych jest dziewięć różnych ustawień kb / s od 32 kb / s do 320 kb / s. Możesz również wprowadzić własne ustawienia Kb / s na swój własny sposób. Im wyższe ustawienie, tym większy rozmiar pliku.

Podobnie możesz wybrać jeden z czterech szybkich przykładów. Możesz również wybrać ustawienia niestandardowe, jeśli chcesz.

Po przekonwertowaniu dźwięku możesz pobrać go na pulpit lub zapisać na Dysku Google lub Dropbox za pomocą kodu QR. Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku to 200 MB.

4.  FileZigZag

Podobnie jak Zamzar, FileZigZag to wszechstronny internetowy konwerter plików. Oprócz plików audio to narzędzie może także konwertować dokumenty, obrazy, wideo i pliki archiwów, takie jak 7Z i Zip.

Dzięki temu narzędziu wy 29 różnych formatów plików audio mogą być przekształcone, jak  phailajhigajhega najbardziej obsługiwanych formatów plików, w tym aplikacji do konwersji audio opartych na sieci Web Przez staje.

Obsługiwane formaty to 3GA, ACC, AC3, AIF, AIFF, AIFC, AMR, AU, CAF, FLAC, M4A, M4R, M4P, MID, MIDI, MMF, MP3, MP3, MPGA, OGA, OGG, OMA, Opus, QCP, RA, RAM, WAV i WMA.

Zarejestrowani użytkownicy mogą konwertować pliki o rozmiarze do 100 MB. Rejestracja bezpłatnego konta podniosła limit 180 MB. W przypadku dużych plików jednorazowych FileZigZag sprzedaje abonament 24-godzinny z limitem 2 GB. Bezpłatni użytkownicy mogą konwertować do 10 plików audio dziennie.

Wadą filezagzag jest jego stabilność w e-mailach. Nie można natychmiast kliknąć łącza pobierania podczas konwersji pliku. Zamiast tego musisz poczekać, aż dojdziesz do skrzynki odbiorczej. Czasami występuje niewielkie opóźnienie.

5.  Wondershare Online Uni Converter

Ostatnim z polecanych przez nas konwerterów audio online jest Wondershare Online Unicorn. Ta usługa jest unikalna dla każdej aplikacji na liście. Oprócz bezpłatnych narzędzi online zawiera również bezpłatną aplikację komputerową dla systemów Windows i Mac.

Ale w tym artykule interesują mnie tylko aplikacje internetowe. Obsługiwanych jest wiele formatów plików audio.

에는 목록 에는 WMA, MP3, WAV, RA, RM, RAM, FLAC, MP3, AU, AIF, AIFC, OGG, WV, 3GA, SHN, VQF, TTA, QCP, DTS, GSM, W64, ACT , OMA, ADX, CAF, SPX, VOC 및 RBS.

W innych aplikacjach internetowych brakuje niektórych nowych znalezionych narzędzi. Na przykład nie można ustawić częstości bitów ani częstotliwości próbkowania. Można jednak konwertować do 25 plików jednocześnie. To błogosławieństwo, jeśli masz świetną równowagę.

Jego treść twierdzi, że Wondershare Audio kroczy  30 razy  – szybciej niż jakikolwiek inny kalkulator aplikacji sieciowych. Przetestowaliśmy aplikację i była zdecydowanie szybsza, ale nie możemy zagwarantować, że firma twierdzi, że „30X” jest poprawne.

Istnieje kilka sposobów konwersji plików online

Istnieje wiele aplikacji do konwersji plików pulpitu, ale nie są one wymagane. Wystarczy aplikacja internetowa, chyba że jesteś ekspertem pracującym z różnymi plikami w ciągu dnia. Pięć konwerterów audio omówionych w tej sekcji jest w pełni funkcjonalnych i obsługuje wystarczające formaty plików dla większości potrzeb użytkownika.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *