Jak używać telefonu z Androidem jako kamery internetowej IP

Jak używać telefonu z Androidem jako kamery internetowej IP

Jak używać telefonu z Androidem jako kamery internetowej IP

Szukasz sposobu na korzystanie z istniejącego telefonu z Androidem? Potrzebuję kamery IP do strumieniowego przesyłania wydarzeń na żywo ze zdarzeń internetowych, ale faktyczna kamera IP nie działa?

Istnieje kilka aplikacji, za pomocą których można zmienić urządzenie z Androidem w kamerę internetową IP. W ciągu kilku minut możesz samodzielnie udostępnić materiał wideo znajomym, rodzinie lub Internetowi.

Używaj Androida jako kamery internetowej IP

Starsze lub nowsze smartfony z Androidem mają aparat. Z drugiej strony system operacyjny Android pozwala programistom tworzyć aplikacje, które robią prawie wszystko. Dlatego Android jest idealną platformą do wykorzystania jako kamera internetowa IP.

Wystarczy włączyć Wi-Fi, znaleźć odpowiednią aplikację, skonfigurować ją, a następnie zachować urządzenie z Androidem w razie potrzeby. Kamera internetowa wysyłana przez sieć ma statyczny obraz IP. Możesz wyświetlać ramki w dowolnej przeglądarce.

Kamery internetowe a kamery internetowe: jaka jest różnica?

Możesz skonfigurować telefon jako standardową kamerę internetową i kamerę internetową IP. Jaka jest różnica

Kamera internetowa to kamera podłączona przez USB lub wbudowana w komputer lub inne urządzenie. Jego celem jest nagrywanie filmów i zdjęć za pomocą programów do czatów wideo, takich jak lokalny lub wideo Skype. System bezpieczeństwa nie pozwala na dostęp do kamery internetowej w sieci bez Twojej zgody. Najciekawsze jest to, że możesz  używać swojego urządzenia z Androidem jako kamery internetowej .

Z kolei kamery IP są urządzeniami zaprojektowanymi do przesyłania strumieniowego materiału wideo przez Internet. Może to być na przykład kamera rezerwowa lub inna kamera publicznie dostępna. Lub może to być kamera bezpieczeństwa, do której można uzyskać zdalny dostęp.

Różnica jest oczywista. Kamery internetowe mogą mieć wiele celów, ale kamery IP służą do zdalnego przeglądania.

Kontynuuj czytanie, aby dowiedzieć się, jak zamienić telefon z Androidem w kamerę IP.

Jak korzystać z Androida jako kamery internetowej IP w aplikacji

Istnieje wiele aplikacji kamer IP dostępnych na Androida. Jedną z najbardziej przydatnych alternatyw dla tego projektu jest kamera telefoniczna IP DexShare. Jeśli telefon jest podłączony do Internetu, dzięki tej aplikacji urządzenie zmieni się w kamerę IP.

Kamery IP są dostarczane z zakupami w aplikacji, ale nie wymagają podstawowej funkcjonalności kamery IP.

Pobierz:  Kamera IP  (możliwy zakup w aplikacji)

Najważniejsze cechy kamery telefonu IP

Czy używasz kamery telefonu IP? Dostępne są trzy opcje.

  1. Wi-Fi : Transmisja na żywo na wszystkie urządzenia z przeglądarkami w tej samej sieci
  2. Mobilne hotspoty : przesyłaj tymczasowo przez dostęp mobilny, jeśli Twój telefon obsługuje połączenie bezprzewodowe (zwykle).
  3. Dane mobilne : ta płatna funkcja umożliwia przeglądanie kamery internetowej w dowolnym miejscu na świecie

Ta aplikacja zapewnia również opcję zarządzania do obsługi aparatu z przeglądarki. Możesz:

  • Regulacja jasności
  • Aktywacja latarki
  • Zwiększ / zmniejsz
  • Automatyczne ustawianie ostrości
  • Obróć
  • Przełączaj między przednimi i tylnymi kamerami

Podsumowując, jest to przydatne narzędzie do zdalnego sterowania, które pomaga uzyskać najlepszy obraz za pomocą kamery IP z systemem Android.

Konfiguracja aplikacji w telefonie IP

Istnieje kilka opcji, jak wspomniano powyżej, ale najlepiej uruchomić aplikację za pomocą Wi-Fi.

Dlatego konfigurując kamerę telefonu IP  , wybierz Wi-Fi na  ekranie głównym (lub  menu ustawień ) a następnie naciśnij  Rozpocznij transmisję . Użyj plus  i  minus przycisku , możesz zmniejszyć.

Istnieją inne opcje ustawione na   ekranie . Tutaj można ustawić aplikację, aby automatycznie  rozpocząć, gdy transmisja zaczyna aplikacjitryb nadawania  na szary poziomu przepustowości pamięci. Istnieje również   opcjonalne wymagane hasło , ale jest tylko subskrypcja premium dla aplikacji.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *