6 różnych aplikacji z czasopism cyfrowych promujących zdrowie psychiczne w codziennym dzienniku

6 różnych aplikacji z czasopism cyfrowych promujących zdrowie psychiczne w codziennym dzienniku

Eksperci zalecają prowadzenie dziennego dziennika dla tych, którzy chcą zwiększyć wydajność lub zarządzać swoim zdrowiem psychicznym. Ta bezpłatna aplikacja pomaga napisać pamiętnik na telefonie lub komputerze.

Każda aplikacja stosuje inne podejście do czasopism cyfrowych, więc wybierz ten, który pasuje do Twojego stylu. Niektóre koncentrują się na prywatności, a inne na początkujących i użytkownikach o ograniczonym czasie korzystania. Istnieje również aplikacja, która publikuje posty w dzienniku, aby umieścić w głowie koncepcję pamiętnika.

1.  Cactus  (Web): przewodnik dla początkujących

Jeśli jesteś początkujący w dziennikarstwie, Cactus to świetna aplikacja na początek. Zapoznaje się z podstawami czasopism cyfrowych, które pomagają ulepszyć i ulepszyć główne doświadczenia codziennego życia.

Rejestracja konta Cactus poprosi Cię o rejestrację raz dziennie. Tam będzie zadawał pytania w oparciu o jeden z czterech podstawowych elementów: doświadczenie, energię, emocje, relacje. Nie znasz pozycji, chyba że odpowiesz na pytanie jako zapis w dzienniku.

„Kogo oglądasz” lub „Co oglądasz w tym tygodniu?” Pytanie brzmi : po udzieleniu odpowiedzi dowiesz się, dlaczego to pytanie jest ważne dla zdrowia psychicznego. Każdy element jest osobistą notatką, którą można później przejrzeć.

Czasami Katy zachęca również do dzielenia się notatkami z ludźmi. To świetny ruch doceniający dziennikarstwo i łatwo jest dzielić się notatkami bez ujawniania myśli wszystkich.

Zarejestruj się teraz, a będziesz mieć fajne tapety na telefon.

2.  Dziennik  (Internet): Stwórz własne pytania i odpowiedzi oraz dziennik

Oto kilka przemyśleń na temat tego, co umieścić w dzienniku ekspertów ds. Wydajności i specjalistów ds. Zdrowia psychicznego. Każda metoda ma osobną aplikację, która prowadzi do pytań, na które można codziennie odpowiedzieć. Dziennik umożliwia tworzenie spersonalizowanych czasopism cyfrowych z pytaniami.

Aby korzystać z aplikacji, nie musisz się rejestrować ani rejestrować. Uruchom w przeglądarce, aby rozpocząć pisanie. Dodano cztery popularne codzienne pytania i dodatkowe pola, które pomogą Ci zacząć. Zachęci cię do codziennej odpowiedzi na to pytanie. Zwłaszcza, gdy masz duży dzień, możesz go podświetlić i zobaczyć wyróżniony dzień później.

Jest to przeglądarka internetowa, która działa we wszystkich przeglądarkach. Wszystkie dane są przechowywane na twoim urządzeniu, a nie w chmurze, więc musisz codziennie używać tego samego gadżetu. Pracuj mobilnie offline i offline. Możesz także zmienić  witrynę w aplikacji na Androida .

3.  Soul Journal  (Web): własny dziennik prywatności

Soul Journal to kolejny progresywny dziennik aplikacji sieciowej, który działa w trybie offline w przeglądarce. Deweloper twierdzi, że dziennik został zainspirowany. Różnica polega jednak na tym, że masz bezpośrednią kontrolę nad swoimi danymi osobowymi.

Prywatność jest kluczowym elementem czasopism. Nie pozwolisz nikomu oglądać Twojego pamiętnika jako dziecka. Dlaczego uważasz, że głębokie przemyślenia na serwerze internetowym, na które ktoś może się włamać, są bezpieczne? Soul Journal pozwala dystrybuować logi na własny serwer w celu ochrony danych. Instrukcje dla GitHub są proste.

Zanim spróbujesz założyć dziennik solo, powinieneś spróbować. Znajdź minimalny interfejs dziennika dla trybu dziennego i nocnego. Rekord ma teraz łatwy przycisk „Dodaj szybki czas”, aby ustawić aktualny rekord czasu. I możesz je wszystkie wyeksportować jako plik JSON. Aby korzystać z Soul Journal, musisz subskrybować, ale to oznacza, że ​​możesz używać go na więcej niż jednym urządzeniu, a nie na wielu.

Do otwartego Otwórz dziennik  (Internet, Android, iOS): Czytaj różne dzienniki i udostępniaj własne

Musisz zachować tajemnicę każdego dnia. W przeciwnym razie można nam zaufać. Publiczny dziennik zachęca ich do zadawania pytań, które rozumieją, i do większej otwartości na doświadczenia z czasopismami cyfrowymi. Co zrobić, jeśli możesz czytać pamiętnik innej osoby podczas czytania pamiętnika innej osoby?

Nie martw się To nie tak, że cały magazyn jest otwarty dla innych. Możesz wybrać, które notatki mają być publiczne, a które prywatne. Ten interfejs jest bardzo zabawny w przypadku odręcznych skryptów, takich jak skrypt niezbędny do przetrwania. Istnieje również przyzwoity edytor tekstu dla tego formatu, a nawet możesz dodawać obrazy.

Dziennik publiczny Każdy może wyświetlać i czytać elementy z kanału publicznego. Naszym zdaniem wydaje się, że jest to aktywna sieć społecznościowa z ludźmi z całego świata.

Prowadzenie otwartego pamiętnika nie jest samochodem dla wszystkich i najlepiej nie udostępniać żadnych danych osobowych, które mogłyby naprawdę Cię zidentyfikować. Ostrożnie możesz potraktować to w zupełnie nowy sposób.

5.  Refleksja  (Android, iOS): codzienny dziennik AI

Nawet z aplikacją magazynu cyfrowego nie można uniknąć sztucznej inteligencji. Pamiętaj, że współczynnik odbicia jest szczególnie ważny dla tych, którzy nie chcą codziennej sztucznej inteligencji w aplikacjach miesięcznych.

Aplikacja podzielona jest dziennik śledzić swój nastrój jest  i  pamięta główne podkreśla. Każdego dnia zachęca się cię do przypomnienia sobie, jak wyglądał Twój dzień, jakie czynności poczułeś i co o nim myślisz.

Dzięki tym trzem otrzymujesz nowe pytania każdego dnia. Rodzaje pytań są różne, ale ogólnie mają lepszą lokalizację do samooceny lub wentylacji. AI przychodzi tam, gdzie pojawia się AI, ponieważ używa testamentów i innych danych do zadawania pytań.

Możesz także wyświetlić statystyki odbicia po odblokowaniu regularnie używanych gwiazd. Wersja premium wyzwala agresję, ale za każdym razem, gdy wyświetla się wyskakujące okienko, możesz nadal korzystać z darmowej wersji bez robienia kroku, gdy słyszysz „dziękuję”.

6.  jarnalaphlo  (WWW): E-mail lub mesenjaradvare księgowaniem

Słowo „drogi pamiętniku” oznacza rozmowę z przyjacielem. Co zrobić, jeśli chcesz prowadzić dziennik ze znajomymi w nowoczesnym systemie komunikacji? Journalflow to zgrabna aplikacja, która łączy Telegram i Facebook Messenger w celu czatowania i dodawania do Twojego dziennika.

Zarejestruj się i dodaj dziennik do wybranego komunikatora. Jak na czacie z innymi przyjaciółmi tam. Po wejściu do okna czatu zostanie ono automatycznie dodane do Twojego pamiętnika. Możesz także publikować zdjęcia.

W niektórych przypadkach JournalFlow zadaje pytania związane z twoim dniem lub nastrojem, tak jak każda inna aplikacja przewodnika. Możesz również odpowiedzieć na dzienną wiadomość z tymi pytaniami, korzystając z przepływu dziennika jako wiadomości e-mail.

Wadą jest to, że Journalflow jest bezpłatny przez 30 dni, po czym płacisz 2,49 USD miesięcznie za korzystanie. Wypróbuj i sprawdź, czy to czyta.

Uwaga:  Telegram nie działa podczas testowania.

Więcej aplikacji z pamiętnika

Korzyści z dziennikarstwa cyfrowego nie można przeoczyć. Wiele badań wykazało, że to codzienne życie może przyczynić się do jasności umysłu i samopoczucia emocjonalnego. Ale inne aplikacje działają dla innych. Tak więc, jeśli nie masz prędkość na narzędzia , aby rozpocząć zwyczaj jego dziennikarskiej innej aplikacji dziennika do  uczynienia .

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *